Tığ İşi Damatlık Lif Modeli

Lifler, geçmişten günümüze gelişip çoğalarak gelen örgü modellerindendir. Birçok teknik ile birçok lif modeli yapılmaktadır. Çeyizlerin de en gözde parçası olan lifler, ip yumakları ile yapılan ürün dünyasının büyük bir kısmını oluşturur.

Çocukluk yaşlarında elimize tutuşturulan tığlarla düz ve basit modellerde ördüğümüz lif örnekleri , şimdilerde çok farklı ve gösterişli tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Gelişen teknolojinin sağladığı destekle, sosyal medya kullanan kadınlarımızın hem model paylaşma hem de birbirinden ilham alarak yeni modeller tasarlama imkanı artmıştır.

Filizin Elifi youtube kanalının anlatımı olan youtube videosunun yardımı ile kolaylıkla örebilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha birçok lif modelinin yanı sıra, farklı bebek ve yetişkin kıyafet modelleri, pratik bilgiler, işinize yarayacak ipuçları, çeyizlik modeller gibi içeriklere sitemize göz atarak ulaşabilirsiniz.

Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için buradayız.

Tığ İşi Damatlık Lif Modeli Anlatım Videosu ;

blank
blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ