Tığ işi emoji anahtarlık yapımı

Tığ işi emoji anahtarlık yapımı

Tığ işi emoji anahtarlık yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar canimanne.com dan kucak dolusu sevgiler selamlar bu videomuz da sevimli mi sevimli emoji ?anahtarlık yapımını anlattık? Tığ işi çılgın emoji anahtarlık yapımını istek üzerine anlatımını yaptık. Sizlerden gelen yorumlara göre diğer emojilerin de videolu anlatımını yapabiliriz. Ayrıca biz amoji anahtarlık yaptık ama siz bu teknik ile daha farklı tasarımlar yapabilirsiniz.
öncelikle malzemelerimiz
➡orta kalınlıkta sarı ip
➡2.5 numara yün tığı
➡1 adet küçük oynar göz
➡1 adet büyük oynar göz
➡sıcak silikon
➡detaylar için renkli ip
➡anahtarlık aparatı

öncelikle sarı ipimizi kullanarak zemin olan kısmını örüyoruz ve daha sonra videoda izleyeceğiniz gibi detaylarını yapıyoruz. videolarımızın devamında ise bu ördüğümüz emojileri farklı şekillerde değerlendireceğiz.?
videomuz hakkındaki tüm soru görüş ve önerilerinizi mutlaka yorumlar kısmından bize ulaştırın? yorumlarınız bizim için çok kıymetli ?bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz?
yayınlanan videolarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olun? tüm örgü sevenlere kolay gelsin.

Sevgili arkadaşlar sizlerde videolarımızı izleyerek yaptığınız örgüleri sayfalarınızda bizi @canimannecom  etiketini ekleyerek paylaşırsanız çok seviniriz, ayrıca etiketlediğiniz görselleri tüm sayfalarımızda sizin adınıza paylaşabiliriz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ