El Örgüsü Yelek Modelleri

El Örgüsü Yelek Modelleri

Hazır olarak alınabilecek pek çok fazla giyim modeli, parçası bulunsa da el örgüsü ile yapılan el emeği ürünlerin yeri hep apayrı olmayı başarmıştır. Özellikle de kadınlar kombinelerinde el örgüsünden izler taşımaya bayılırlar. Bunun nedeni ise el örgüsü parçaların tek ve eşsiz olmasıdır. Kadınlar girdikleri ortamda dikkat çekmeyi, tek ve eşsiz olmayı severler. Bu yüzden eşsiz el örgüsü parçalar ile ortama girdiklerinde tüm dikkatleri üzerine çekebilirler. El örgüsü ile yapılan pek çok kombine tamamlayıcı model ve örnek bulunmaktadır. El örgüsü yelekler, kazaklar, hırkalar, şallar, bolerolar, bluzlar ve daha birçok farklı parça bulunmaktadır.

 El örgüsü yelek modelleri özellikle son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Özellikle de türbanlı bayanlar uzun örgü yelekler ile yaptıkları kombineler ile fark yaratmışlardır.

El örgüsü yelek örnekleri arasında ince dantel ipliği kullanılarak yapılan yazlık yelek modelleri olduğu gibi aynı zamanda kışlık kalın, yünlü iplik ile yapılan kışlık yelek modelleri de bulunmaktadır. El örgüsü yeleklerinizi ister diz boyu, isterseniz de bel kısmında biten modellerden tercih edebilirsiniz. El örgüsü yeleklerin günlük kullanıma uygun olan modelleri yapılırken daha çok renkli iplikler ve salaş modelleri tercih edilmektedir. Özel davetlerde giyebileceğiniz yelek modellerinde ise daha çok klasik renkler, klasik model ve kesimler kullanılır.

En yeni el örgüsü yelek modelleri arayanlar sitemizdeki görsellerden yardım alabilirler.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ