Tığ İşi İki Renkli Patik Yapılışı

Tığ işi iki renkli patik yapılışı.. Kolay patik modeli arayanlar için kolaylıkla yapabilecekleri iki renkli tığ işi patik yapılışını video anlatımı yazımızın içinde bulabilirsiniz. Yapım aşaması çok kolay olan tığ işi patik modellerini ve farklı örnekleri sitemizde bulabilirken canım anne youtube kanalımızda örgüye dair birçok video anlatımımız mevcuttur.

Tığ İşi İki Renkli Patik Yapılışı

Gerekli Malzemeler

2 Adet patik ipi kullanılmıştır,
2 Numara 1.75 mm tığ seçimi elinize tığda kullanabilirsiniz.
37 Ve 38 Numara ayaklar için uygundur,

Yapılışı: Patiğimiz yapımına yuvarlak patik ucu ile başlıyoruz. Sihirli halka yapalım 3 tane zincir çekelim ilk sırayı 13 trabzan ile tamamlayalım.

2.sırada ise her zincire çift tırabzan yapalım 24 tırabzan ile tamamlayalım. 4 sıra arttırma yapalım 48 tırabzanla patik ucunu bitirelim.

Ön kısmına modelimizi kuralım 8 tane modelimizi 2 sırada bir ip değiştirip örelim. Yan kısımlarını Ön model çalışmasıyla tamamlayalım.3 aşamada topuk eksiltmesi ve birleştirmesi ile patiğimizi bitirelim. Detaylı yapımı video anlatımda bulabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü patikler, tığ işi örgü patik modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Örgü ailem youtube kanalına video anlatım için teşekkür ediyoruz.

Tığ İşi İki Renkli Patik Yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Müge dedi ki:

    Merhaba, 40 Numara ayak için ne kadar tirabzan yapmamiz gerekiyor?

BİR YORUM YAZ