Canım Anne

Tığ işi kalpli patik modeli yapılışı

Tığ işi kalpli patik modeli yapılışı

Tığ işi kalpli patik modeli yapılışı kalp detaylı tığ işi patik örneğimiz siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Çeyizlik patik modeli arayanlar için kalp teması farklı renklerde yapabileceğiniz harika bir patik modelidir. Patik modelleri çeyizler için en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır.

Patik siparişi alanlar içinde farklı bir model olacaktır. En güzel patik modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde tığ işi kalpli patik yapılışı oldukça kolaydır. Detaylı video anlatımı sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Kendiniz ve sevdikleriniz için patik modelimizi yapabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tığ işi kalpli patik modeli yapılışı

37/ 38 Numara ayaklar için uygundur.

Patik ipi istediğiniz markayı kullanabilirsiniz.

2 Numara tığ tercih edilmiştir. Sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak 6 zincirden halka oluşturalım. Halkamızın içine 13 tane ikili trabzan yapalım. 26 tarbzana ikinci sırada ulaşalım çift batarak trabzanlarımızı yapalım. Arttırma işlemlerine devam ediyoruz toplamda 39 trabzana ulaşalım. Tek ve çift olarak ikili tarbzan yapalım. Burun kısmı için 52 trabzan yeterli olacaktır. 2 Sıra arttırma yapmadan trabzan yapıp 6 sıraya ulaşıp kalp modelini uygulayalım. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Tığ işi, patik modeli yapılışı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi kalpli patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ