Tığ İşi Kız Bebek Yeleği Yapımı

Tığ İşi Kız Bebek Yeleği Yapımı

Tığ işi kız bebek yeleği yapımı kız çocukları için oldukça güzel olan tığ işi yelek modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır. Özellikle tığ işlerini sevenler için kolay yapılabilecek bir tığ işi bebek yeleği olmuş

Bebek yelekleri oldukça çok kullanılan ve anneler için olmazsa olmazlardan olmaktadır. Gerçekten yeleksiz olmuyor bir çok model ve birden fazla yelek elimizin altında tercih ediyoruz. Anne adaylarına güzel bir yelek modeli sunuyoruz. Severek yapacakları bir model olmasını diliyorum.

Bebek yeleği modeli arayan arkadaşlarımız içinde çok şık bir model olacaktır. Video anlatımda pembe renk tercih edilmiş sizler istediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yapılışını izleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kendi çocuklarınıza ve sevdiklerinize armağan olarak yapılabilecek güzel bir yelek modeli sizleri bekliyor.

Tığ İşi Kız Bebek Yeleği Yapımı

Tığ İşi Örgü Kız bebek yeleği

Gerekli malzemeler 1.5 yumak bebe ipi kullanılmıştır.

7 adet düğme

2 numara tığ

2 & 3 yaş için uygundur.

Yeleğimiz 113 zincir ile başlanan yeleğimizin ilk sırasında zincir üzerine 38 tane kutu yapıyoruz. 2.sırada ön kol arka beden kısımlarını ayırıyoruz. Yeleğin robası kutucuk ve trabzanlar dan örülüyor. Model sıramızı kenar oyasıyla birlikte 12. sırada bitiyoruz. Kol uçları sade bırakılan yeleğimizi kenar oyası ile tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Tığ İşi Kız Bebek Yeleği Yapımı VİDEO ANLATIM

Fatmayla heşey dahil kanalına bu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyorum..
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ