İki şişle dikişsiz patik modeli yapılışı

İki şişle dikişsiz patik modeli yapılışı

İki şişle dikişsiz patik modeli yapılışı çok şık harika patik modeli ile sizlerin karşısındayız. İki şiş patik modellerini tercih edenler için dikişsiz ve şık bir patik örneğini sizlerle buluşturuyoruz.

Çeyizlik ve günlük kullanım için oldukça güzel bir model sizlerin beğenisini bekliyor. Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan patik modelleri farklı modellerle sayfamızda mevcuttur. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Patik siparişleri alan arkadaşlarımız içinde oldukça ilgi çekeceğini düşündüğüm bir model olabilir bol siparişler getirmesini diliyorum. Sizler bir çok patik modelimize ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İki şişle dikişsiz patik modelini yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni farklı patik yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

İki şişle dikişsiz patik modeli yapılışı

Merhabalar arkadaşlar yine çeyizlik ve ya hediyelik ya da günlük kullanım için çok kolay bir patik hazırladık.

Patiğimiz de normal patik ipi kullandık. Malzeme olarak Pembe ve krem ip kullandık

3 Numara şiş kullandık, normal tığ kullandık.

Lastik ve haroşa tekniği ile çalıştık. Ayak numarası olarak 35 ve 36 ya olabilecek boyutta olan bu kolay patiği nasıl mı ördük

46 İlmekle başladık 18 sıra git gel yaparak iki ters iki düz şeklinde lastik ördük. Ayak bilek kısmından topuğa kadar bir sıra pembe bir sıra krem örüp 8 sıra artırarak haroşa ördük.

Ardından sadece pembe renk ile 9 sıra yine haroşa ördük. Artık ayak topuk kısmını dönmek için her iki taraftan da düz tarafından 1 tane eksilterek ters tarafından düz örerek ayak uç kısmına kadar ördük. Ayak uç kısmı 14 ilmek kaldıktan sonra tığ ile keserek sık iğne ile dikiş yapmadan taban kısmını birleştirdik ayak arka kısmı da birleştirip bitirdik. Yeni bir patik model ve yeni bir patik sahibi olduk. Yapmak isteyen herkese kolaylıklar dilerim.

Patik modelleri, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarım devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

İki şişle dikişsiz patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ