Tığ işi kolay patik yapımı

Tığ işi kolay patik yapımı kızlarımızın çeyizi için oldukça güzel renkli bir patik yapımı ile sizlere merhaba diyoruz.

Kış mevsiminde en güzeli kıyafetlerimizi tamamlayan ayağımızı sıcacık ayağımızı ısıtan en şık patik modellerimiz canimanne.com sayfamızda bulunmaktadır. Ziyaret etmeyi veya yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız.

Patik modelleri bir çok çeşidi yapılmaktadır. Tığ işi seviyorsanız severek yapabileceğiniz bir örnek sizleri bekliyor. Tığ işi patik modellerinin kolaylığı kişiye göre değişebilir. Kimimiz tercih ederken kimizde tığ işi tercih etmeye bilir ama denemekte fayda var diyorum. Değişik modelleri deneyerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan modelimizi video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz. İlk olarak öğrenmek isteyenler içim video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Patik yapımında patiklik ip veya istenilen marka ipler tercih edebilirsiniz. Tığ seçiminiz ipin ince ve kalın oluşuna göre farklılık gösterebilir.

En güzel patik modellerinde tekrar görüşmek üzere yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. HOŞÇAKALIN

Tığ işi kolay patik yapımı

Tığ işi kolay patik modeli yapılışı

Tığ işi patik modeli için 3 numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

5 Renk patik ipi kullanılmıştır.

İlk olarak uç kısmından başlayıp daha sonra model uygulamasını yapalım. Sonrasında ağız kısmını 10 ilmek bırakarak 9 sıra örüyoruz ve topuk kısmına geçip orayı da tamamladıktan sonra bilek kısmı için 52 tırabzan çıkararak 5 sıra düz 3 sırada lastik uygulaması yapıp patiği tamamlıyoruz.

Tığ işi patik, örgü, örgüler, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımlarımız için paylaşımlar beğeniler oldukça önem taşımaktadır.

Tığ işi kolay patik yapımı video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz.

Elişi kutusu kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ