Tığ işi motifli bayan yelek modeli yapımı

Geçmişten günümüze hiç eskimeyen örgü modellerin başında gelir motifli örgü yelek modeli çeşitleri gelir. Motifli kadın yelek modelimiz de eskilerin sıcaklığı ve günümüz yelek modellerinin birleşimiyle hazırlandı. Biz çok beğendik , umarım sizler de beğenirsiniz. Motifli yelek örneğini anlatırken bir çok sorunuza video içerisinde cavap verdik, bayan yelek boyu kaç cm, bayan yelek modeli fiyatı ne olmalı, yelek modellerinde kaç ip gider gibi konular.

Bayan yelek modelleri en çok sevdiğim örgü modelleri arasında yer almaktadır, tığ işi bayan yelek modelleri ve iki şiş bayan yelek modelleri en çok tercih ettiğim türlerden ve sürekli giymek, örmek istiyorum.

Motifli yelek modelimiz için bir adet batik ip ve birkaç tane siyah ip kullandım ben. Sizler yapacağınız boyuta göre adet sayısını ve zevkiniz doğrultusunda renk tercihlerini belirleyebilirsiniz. Tığ olarak kullandığınız ipin kalınlığına uygun tercih etmelisiniz. En önemli unsur rahat örmenizdir. Ben iplerime göre 2.5-3 numara tığ kullandım.

Modelimizi her yaş için uyguyalabiliriz. İster çocuk ister yetişkin beden ölçüne uygun olarak ayarlamamız yeterli olacaktır. İlgili tabloları link olarak alt kısma ekliyorum. Hem bu çalışmada hem de farklı çalışmalarda tablolardaki ölçülerden faydalanabilirsiniz.

Yetişkin beden ölçü tablosu https://canimanne.com/yetiskin-beden-olcu-tablosu.html

3 ay ve 6 yaş arası beden ölçü tablosu https://canimanne.com/3-ay-6-yas-arasi-beden-olcu-tablosu.html

Videomuzla ilgili tüm görüş , öneri ve yorumlarınızı videomuz altında bekliyor olacağız. Sonraki videolarda görüşmek üzere. Hepiniz sağlıcakla kalın , Hoşçakalın.

bayan yelek modelleri anlatımlı
bayan yelek yapımı
bayan yelek anlatımlı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ