Tığ işi saç örgü modeli yapımı

Tığ işi saç örgü modeli yapımı

Tığ işi saç örgü modeli yapımı farklı tığ işi örnekleri arıyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Özellikle tığ işi modellerini seven hanımlarımız için bir çok tığ işi örneklerimiz mevcuttur. Yapılışları oldukça kolay ve görselliği şık olan örgü modellerimiz siz değerli takipçilerimizin beğenisi beklemektedir.

Tığ işi örgü modeli yelekler de, ince iple etol şal, bebek örgülerin de, kalın iple battaniye yapımında kullanabilirsiniz. İsterseniz örgü kırlent yapımında tercih edebilirsiniz. Veya örgü çanta modellerinde kullanabileceğiniz bir tığ işi modelidir.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tığ işi saç örgü modeli yapımı

Orta incelik ip tercih edilmiştir. Sizler uygulayacağınız modele göre ip seçebilirsiniz.

3.5 Numara tığ tercih edilmiştir.

Model 9 katları + 3 zincir eklenip kurulur.

İlk olarak 52 zincir çekelim. 5 zincire 3 lü trabzan yapalım. Yan yana 2 tane trabzan yapılmaktadır. Alttan 2 zincir atlatıp 3 zincire 4 dolgulu fıstık yapalım.3 zincir çekelim ve aynı zincire bir tane fıstık yapalım. Sırayı tamamlayalım. Bir üst sıra için 3 zincir çekelim. İlk sırada yapılan işlem diğer sıralarda aynı uygulanmaktadır. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Farklı model arayanlar için halka örgü modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi saç örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel tığ işi modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ