Tığ işi örgü motif yapılışı

Tığ işi örgü motif yapılışı

Tığ işi örgü motif yapılışı bahar mevsiminin gelmesiyle güzel bluz örnekleri arayan hanımlarımız için örgü motif yapılışını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi örgü motif modeli ile bir çok örgü yapımında kullanabilirsiniz. Mevsimlik yelek yapımı, atkı, bluz veya dantel örneği olarak değerlendire bilirsiniz.

Tığ işlerini tercih eden arkadaşlarımız için sayfamızda farklı örgü modellerimiz mevcuttur. Ziyaret etmenizde fayda var veya yazımızın içindeki linklere tıklaya tıklayarak ulaşabilirsiniz modellerimize,

Tığ işi örgü motif modelimiz oldukça kolay ve video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça faydalı olacaktır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni tığ işi örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tığ işi örgü motif yapılışı

Model de orta incelik bir ip tercih edilmiştir.

2 Numara tığ kullanımı.

Yazlık bluz mevsimlik yelek birçok örgü modellerinde kullanabileceğiniz çok amaçlı bir modeldir.

Motif motif yapılıp birleştirerek eklenen örneğin yapılışından kısa olarak bahsedelim. 8 zincirle halka oluşturup 15 trabzanla dolduruyoruz. Aralara 15 zincir çekip 3 sık iğne yapıyoruz. 5 zincirle 5 trabzan arada 4 zincir 5 trabzan yapıyoruz. Eklemeleri trabzan arasında ki 4 zincir den birleştirme yapılır. Kolay gelsin..

Tığ işi, örgü motifleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığ işi örgü motif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel model için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ