Canım Anne

Tığ işi örgü patik yapılışı

Tığ işi örgü patik yapılışı

Tığ işi örgü patik yapılışı kolay patik modeli arayanlar için tığ işi patik modelini günlük kullanım ve çeyizler için yapabileceğiniz harika patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Patik modelleri hanımlarımızın en çok kullandıkları kıyafetleri arasında yer almaktadır. Patik modelleri en çok yapılan örgü grubu içindedir. Kıyafetlere uygun renk seçimi ile bir çok patik modeli yapılmaktadır.

Patik modelleri çeyizler içinde fazlasıyla yapılan örgüler arasındadır. Sayısızca patik çeşitleri örnekleri çeyizlerde ve nişan bohçalarında olmazsa olmazlardandır. Ayrıca sayfamızda oldukça geniş patik örnekleri bulunmaktadır. Yazımızdaki linke tıklayarak modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Tığ işi örgü patik yapılışı

Kolay Patik Modeli Tığ İşi Patik Modelleri

2 Adet patik ipi ( pempe ve beyaz patik ipleri)

2 Numara ( 1.75 mm tığ)

37 ve 38 Numara ayaklar için uygundur.

Sihirli halka ile başlayalım. 3.sıraya kadar attırma yapalım 38 tane tırabzana tamamlayalım. 4,5,6 sıralarda 38 tane tırabzanı örelim. V Modeli ni ön kısmında ve taban kısmın da yapalım. 5 sıra pempe 5 sıra beyaz ile 10 sıra V modeli ni örelim. Yan kısmını beyaz iple ayıralım ve yan kısmını 12 sıra tırabzan yapalım. 3 sıra topuk eksilmesini yapalım ve sık iğneyle topuğu tamamlayalım. Kenar oyasını da yapıp bitirelim. Deneyecek olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi patik modelleri, örgü patik yapımı, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Örgü ailem youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tığ işi örgü patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ