Yeni çarkıfelek lif modeli yapımı

Yeni çarkıfelek lif modeli yapımı

Yeni çarkıfelek lif modeli yapımı farklı renkli ipler kullanarak yapacağınız harika lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yuvarlak lif modelleri sevenler için oldukça kolay ve görselliği güzel lif modelini ister çeyizlere veya hediyelik olarak yapabilirsiniz.

Banyo lif modelleri sipariş alan ve satışa sunan arkadaşlarımız içinde kalan iplerini değerlendire bilecekleri şık lif örneğidir. Farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yeni tasarım lif modelleri ve en yeni lif örneklerini bulabilirsiniz.

Çeyizlerde lif modelleri en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Geniş örnek seçeneği ile lif modelleri hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Lif modelleri nişan bohçalarında damat lif modelleri ile yer almaktadır. Lif örnekleri günümüzün en popüler el işleri olmaya devam etmektedir. Yeni lif modelleri yapılışları ve video anlatımları ile tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Yeni çarkıfelek lif modeli yapımı

YENİ ÇARKIFELEK LİF MODELİ

Modelin yapılışında 5 renk lif ipi kullanıyor. Lifimizi rengarenk olarak kullandığımız az kalam ipleri değerlendireceğiniz harika bir model

2 Numara silikon saplı tığ kullanımı

Siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz.

Lifimize beyaz ipimizle 7 zincir çekerek içine 8 fıstıkla başlanıyor ikinci sırada mavi renk ile sıra sonlarında artış yapıyoruz üçüncü sırada da yine artırma yaparak 4 sıra örüyoruz her yuvanın içine ayrı renk kullanarak tamamlıyoruz daha sonra sıra başlarında eksiltiyoruz her dilime aynı teknik ile tamamlayıp etrafından kutu tekniği 3 sıra yapıp en son sırada kenar süsü yaparak lifimizi bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Yeni çarkıfelek lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ