Tığ işi örnekleri ve model yapılışı

Tığ işi örnekleri ve model yapılışı

Tığ işi örnekleri ve model yapılışı tığ işi örnekleri hanımlarımızın yelek, atkı, şal örgülerinde tercih ettikleri modellerdir. Tığ işi örnek modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yazlık yelek modelleri ve hırka modellerinde tığ işi örnekler oldukça fazla uygulanmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımıza video anlatımlar modellerin uygulanmasında fazlasıyla yardımcı olmaktadır.

Farklı tığ işi modellerine göz atmak için veya örgüye dair modeller için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak tığ işi modellerini inceleyebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ işi örnekleri ve model yapılışı

Yapacağınız modele göre ip tercihinde bulunabilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarlayıp trabzan yapıyoruz. Trabzan üzerine elinize göre zincir çekelim ve aralarda trabzan yan yana üç tane yapalım tekrar zincir çekip batalım tekrar zincir çekip trabzan uygulayıp sırayı tamamlayalım. Çekmiş olduğumuz zincir içlerine beş trabzan yapıyoruz. Arada zincir çekip çekmemek sizin elinizin ayarına kalmıştır. Beş tane trabzanları üç kerede çıkartalım ve sırayı tamamlayalım.

İki renk ip tercih ediyorsanız diğer ip ile devam edelim, zincir detayı ile devam edelim sonrasında yine trabzanları uyguluyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi, tığ işi örnekleri ve modelleri yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tığ işi örnekleri ve model yapılışı video anlatımlı olarak uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ