Tığ İşi Pratik Salopet Modeli

Kız çocukları için oldukça şık bebek salopet elbise modelini paylaştık. Kullanışlı ve gösterişli bir elbise modeli oldu.

Umarız annelerimiz bu elbise yapımını severek öreceklerini düşünüyoruz. Farklı renk renklerde yapıldığında düğün, bayram için çok güzel elbise modeli olacaktır. İp tercihini yaz için veya kış aylarında kullanımı içinde seçerek yapabilirsiniz.

Biz pamuklu orta kalınlıkta bir ip ve 3 mm lik bir tığ kullandık. Kullandığınız ipin kalınlığına göre tığ numaranızda değişiklik yapmanız gerekebilir.

Videomuzun içinde bahsedilen ölçülerde de örseniz elinizin ayarı, tığ veya ip farklılığınızdan kaynaklanan boyut farklılıkları olabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Salopet elbise modeli 1 yaş için uygundur. Sizler daha büyük veya daha küçük uygulaya bilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay modelimizi yeni öğrenen hanımlarımızda rahatlıkla yapabilirler.

Özellikle tığ işi sevenlerin için ve kız çocuğu, torunu olan arkadaşlarımızın aradığı örgü elbise modeli olduğunu düşünüyoruz.

Tığ İşi Pratik Salopet Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ