Tığ işi ressam beresi modeli yapılışı

Tığ işi ressam beresi modeli yapılışı kolay ve görselliği güzel olan bere modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kış mevsimi gelince bere modellerinde yenilikler yapılmaktadır. Tığ işi bere modelleri şiş örgü bere modellerine göre daha kolay uygulaması olmaktadır. Şiş örgü bere yapılışlarında kolay model seçeneği mevcuttur.

Bere modellerinde ressam beresi tercihiniz olur mu ? şiş örgü bere örgüler tercihiniz mi ? örgü bere modelleri mi ? yoksa hazır bere modeli mi ? görüşleriniz bizim için değerlidir. Sitemizde örgü modellerine dair en yenileri ve güzel model seçeneklerini sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Sizlerde bizlere görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Canım anne youtube kanalından video paylaşımları takip edebilirsiniz.

Tığ işi ressam beresi modeli yapılışı

İstenilen renk ve ip seçeneği

İp ve elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Altı zincirden oluşan halka yapalım halka içine on iki tane ikili trabzan yapıyoruz. Üç zincir çekelim aynı noktaya iki kez ikli trabzan yapıyoruz zincirle birlikte üç tane ikili trabzan yapmış olduk, bir zincir bir atlayıp yanındaki trabzan içine aynı noktaya üç tane ikili trabzan yaparak sıra sonuna gelelim, üçüncü sırada yuva içine çift trabzan uyguluyoruz. Dördüncü sırada çift trabzan üzerine çift ara boşluklara üç tane yan yana ikili trabzan yaparak devam ediyoruz. Aynı mantık ile devam ediyoruz. istediğimiz boyuta gelene kadar devam edelim.

Tığ işi bere yapımı, örgü bere modelleri, yetişkin bere modelleri hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Ressam beresi modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ