Tığ İşi Şal Modelleri

Tığ İşi Şal Modelleri

Mevsimi olmayan örgü işlerinin başında; kimi zaman kıyafetimizi tamamlamak için kullandığımız, kimi zaman serin akşamlarda omuzlarımıza aldığımız ya da soğuk günlerde sarınıp oturduğumuz şallar geliyor. Bu anlamda örgü şalların tahtı kolay kolay sarsılmaz görünüyor. Eskilerin dolaplarında birden fazla el örgüsü şal örnekleri ile karşılaşmak mümkün. Yoksa sizin hala bir örgü şalınız yok mu? Tığ işini de seviyorsanız şalınızı örmeye başlamak için daha fazla vakit kaybetmeyin. Şalınızı kullanacağınız zamanlar ve kıyafetler aklınızda canlanmaya başladı bile biliyoruz, nereden mi anladık? Yüzünüze yerleşen gülümsemeden elbette.

tig-isi-sal-modelleri-4

Kendinizi önce tığ işi şal modelleri araştırmaya ve malzeme seçmeye konsantre edin. Şalınızı nerede, hangi amaçla kullanacaksınız karar verin. Şık bir gece elbisesinin üzerine mi alacaksınız ki bunun için dantel şallar harika oluyor. Yine soğuk bir akşamda gece kıyafetinizle kullanacağınız, sizi hem şık gösterecek hem de ısıtacak bir yün şala mı ihtiyacınız var?

tig-isi-sal-modelleri-3

Yoksa öreceğiniz şal akşam üstleri ya da serin günlerde kullanacağınız spor ve sıcacık bir şal mı olmalı? Renk, malzeme, model, motif ve süslemelerde son karar sizin.

tig-isi-sal-modelleri-2

Şüphesiz tığ işi şal yapımı oldukça zevkli bir örgü işidir. Üçgen, dikdörtgen, yarım daire gibi modelleriyle sizi geometriyle de barıştıracak bir sürü çeşidi olan bu güzel el işine başlamak için sabırsızlandığınızı hissediyoruz.

tig-isi-sal-modelleri-1

Şalınızı kullanacağınız yere göre seçtiğiniz malzemeler hazırsa tığ işi şal örnekleri ile tanışma vakti gelmiş demektir. Birçok farklı model ve motif onları seçmeniz için sizi bekliyor. Dostlarınızla sohbet ederken, sevdiğiniz dizi veya programları televizyonda izlerken bile örebileceğiniz şalınızın ilk zincirlerini çekmeye başladınız bile değil mi? O zaman kolay gelsin, keyifle giyeceğiniz günleriniz olsun.

tig-isi-sal-modelleri-5

Sitemizin linkini ya da beğendiğiniz bir içeriği sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha çok kişiye ulaşabilmemizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca yemek tarifleri kategorimizdeki onlarca yemek tarifinden de faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ