Tığ İşi Salyangoz Figürü Yapımı

Tığ İşi Salyangoz Figürü Yapımı

Merhabalar arkadaşlar bugün bayramın 1. günü ve bizden siz www.canimanne.com takipçilerine bayram şekeri tadında bir birinden güzel, sevimli, ilginç tığ işi ( tığ ile yapılan ) çeşitli meyve motifleri ve sevimli hayvan figürlerinin yapılışlarını videolu olarak anlatımını yapmaya çalıştık. Bunlar Balık, Köpek, Ördek, Salyangoz, Tavşan ( Tavşan 3 farklı model olarak anlattık) hayvan figürleri ve Elma, Yaprak, Vişne, Nazar Boncuğu, Papatya ve Dudak Motiflerinin yapımını anlattık. Siz değerli takipçilerim izden gelecek istek öneri ve yorumlara göre tığ ile yapılan diğer aplike modellerini ilginç küçük hayvancıklar ve motifler yapımını anlatabiliriz. Kedi, fare, civ civ, tavşan, maymun, ayıcık, uğur böceği, kaplumbağa, kurbağa, kirpi baykuş, kelebek, papağan, eşek, fil sümüklü böcek, tırtıl gibi hayvanların tığ işi aplike modelinin yapılışını videolu anlatabiliriz.

Bu güzel motifleri ve figürleri bebek yelekleri, bebek süveterleri, bebek hırkaları, bebek patikleri, bebek battaniyeleri ve bebek örgü takımlarında kullanabilirsiniz. Kısaca bebek kıyafetlerini, battaniyelerini, şapkalarını, berelerini hatta hazır bebek giysilerini süslemede çok sevimli duracakları kesin. Bu güzel hayvan modellerini çocuk ve bebek giyim gibi dekorasyon süslemesi aplike olarak kullanabilirsiniz.

Bu güzel motifler ve figürlerden Tığ İşi Salyangoz Figürü Yapımı anlattık. Konu ile ilgili soru ve önerileriniz için yorum yapabilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin. Ayrıca Facebook Sayfamıza yapmış olduğunuz motif ve figürleri bizler ile paylaşabilirsiniz. Örgü motif ve figürleri takip etmek için Örgü Motif kategorisini takip edebilirsiniz.

Tığ İşi Salyangoz Figürü Yapımı

Tığ İşi Salyangoz Figürü Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ