Tığ İşi Yelek ve Şeması

Tığ işi yelek nasıl yapılır ? Tığ işi yelek modelleri kaç ilmekten başlıyor ? Yelek modelleri video anlatım var mı ?

Merhabalar arkadaşlar sizlerden istek olarak gelen tığ işi bayan yelek modelini ve şemasını sizler ile paylaştık. Ayrıca aşağıda 45 adet tığ işi bayan yelek modeli de paylaştık. Beğendiğiniz modeli yapabilir facebook sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Tığ işi yelek modelleri yapılışı kolay ve akıcı örnekleri bulunan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Yaz mevsiminde ve bahar aylarında tığ işi yelek modelleri biraz daha fazla tercih edilmektedir.

Tığ işi yelek modeli yapılışı modele göre değişim sağlamaktadır. Motifli modellerde beden ölçünüze göre kaç motif yan yana geleceğini ayarlamak kolay olacaktır. Yapımı başka modellere göre daha kolay olduğunu düşünüyoruz.

Tığ işi yelek modelleri trabzan modeli ve zincir detaylı ve kısa modelleri kot pantolon üzerinde gençler daha çok tercih etmektedirler. Yazın aylarında renk renk uzun salaş yelekler oldukça fazla kullanılmaktadır. Tarzınıza gre modeli seçerek yapabilirsiniz. Yine çeyizlerde oldukça fazla yelek modelleri yapılmaktadır. Son yıllarda şiş modeli yelekler kadar tığ işi yelek örnekleri de hanımlarımızın tercihinde olmaktadır. Sayfamızı ve linklere tıklayarak farklı modellerimizi göz atarak yeni yelek modellerini uygulayabilirsiniz. Yeni paylaşımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığ işi, tığ işi örgü modelleri, bayan yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz..

Tığ işi yelek modeli yapılışı için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Örgü kozalak modeli bayan yelek yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız.

Tığ İşi Yelek ve Şeması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ