Canım Anne

Tığ işi yeni yelek modeli yapımı

Tığ işi yeni yelek modeli yapımı

Tığ işi yeni yelek modeli yapımı tığ işi örgü modeli sevenler için harika görselliği olan ve yapılışı kolay olan yelek modellerinde kullanabileceğiniz şık örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Örgü modelleri hobi veya satış olarak en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Tığ işi ve şiş örgü modelleri yelek, hırka gibi bir çok modelde tığ işi tercih edilirken şiş örgü modelleri bebek yeleklerinde sıkça yapılan örgü grubu içindedir.

Çeyizlik yelek modellerinde tığ işi yelek örgülerine daha sık rastlanmaktadır. Tığ işi yelek örnekleri sıkça aranan örnekler arasında yer almaya devam ederken sayfamızda bir çok örgü modeline yer vermeye devam etmekteyiz. Tunus işi ve tığ işi örnekleri için sayfamıza bakmayı unutmayınız. Farklı bir çok örneği bir arada bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tığ işi yeni yelek modeli yapımı

Tığ İşi Yeni Yelek Modeli /Çift Taraflı Yelek

Model de orta kalınlıkta ip

2.2 mm tığ kullanılmıştır.

8 katları +1 zincir den modeli kurulur. Yelek olarak anlatılan örneği hırka, bluz ve bebek örgülerin de bile yapabilirsiniz. Model anlatımların da farklı ipler kullanılmakta. Yapacağınız örgüleriniz de iplerinizi ve tığ numaralarınızı ayarlayabilirsiniz. Örneğimizi 2 sırada tamamlıyoruz. Sıra tekrarı yapıyoruz. İyi çalışmalar

Tığ işi örgü modelleri, tığ işi yelek modeli, örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İki şiş tuğla modeli yapılışı için linke tıklamayı unutmayınız.

Fatmayla herşey dahil youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tığ işi yeni yelek modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ