Tığla kolay çocuk eldiveni yapılışı

Tığla kolay çocuk eldiveni yapılışı

Tığla kolay çocuk eldiveni yapılışı kız ve erkek çocukları için yapabileceğiniz harika eldiven modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir. Tığ işi yapımı ile en basit eldiven yapılışıdır. Kız çocukları için farklı renk ve süsleme tercihinde bulunabilirsiniz. Puf çiçek yerine işleme yapabilirsiniz. Erkek çocukları içinde araba teması oldukça şık olduğunu düşünüyoruz. Yapacak olan arkadaşlarımız istediği gibi ve çocuğunuzun beğenisine göre uygulayabilirsiniz. Yeni tığ işi, örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tığla kolay çocuk eldiveni yapılışı

Tığ işi kolay eldiven yapımı.

Eldivenimiz 6, 7, 8, yaşa uygun büyüklüğe sahip.

2 numara tığ ve nako elit baby ip kullanılarak model anlatımı yapılmıştır.

Yapılışı: eldivene sihirli halka yaparak başlıyoruz. İlk önce bas parmak kısmını yapıp daha sonra uç kısımdan eldivene başlıyoruz. Trabzanlarla yapılan eldivenin 12. Sırasında parmak kısmı birleştiriliyor. 4 sıra düz devam ettikten sonra tığ işi lastik yapılarak eldiven bitiyor. Süsleme olarak istediğiniz figürleri kullanabilirsiniz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi, tığ işi çocuk eldiveni yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tığla kolay çocuk eldiveni yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

zarıfe’nın gunluğu & orgu gunlugum kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ