Tiny House – Küçük Ev Modelleri

Tiny House – Küçük Ev Modelleri

Doğa hayatını sevenler için tiny house küçük ev modelleri harika seçim olacaktır. Hafta sonu şehir hayatından uzak kalmak isteyenler doğa ile baş başa kalmak isteyenler için yapılabilecek en güzel tercihler içindir.

Bu güzel evlere sahip olabilir isteğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Ufak bir arsa içine ufak ama dizaynı çok iyi tasarlanmış olması çekirdek ailenizle çok güzel temiz ortamda zaman geçire bileceğiniz ortam olacaktır.

Büyük ev modellerinden sıkılan ve yorulan arkadaşlarımız için metre karesi 10 metre kare ile 30 metre kare arası değişen ev gerçekten çok küçük ama bir evde olması gerek herşey düşünülmüş çok kullanışlı mutfağı dolapları, salon, küçük bir kitaplık detaylar oldukça güzel en önemlisi güzel bir bahçede kahvaltı ve akşam yemeği yemek olacaktır. Büyük yatırımlar yapmadan kendinizi ve çocuklarınızı doğa ile baş başa bırakabilirsiniz.

Bahçe düzenlemesi yapabilirsiniz. Ağaçlar özellikle meyve ağaçları, çiçekler ekebilirsiniz. Yaz boyunca kendi sebzelerinizi yetiştirmek harika bir duygu olacaktır. Ayrı yaz geceleri güzel zaman geçirebilirsiniz. Video anlatımını izlediğinizde gerçekten böyle bir ortamda yaşamak isteyeceksiniz.

Tiny House – Küçük Ev Modelleri

Metre karesi oldukça küçük olan ama istediğiniz gibi iç mekanda tasarım yapabilirsiniz. Bir evin bütün ihtiyacını küçük evin içinde bulundurması diyebiliriz. İstediğiniz doğa yaşam alanına götüre bileceğiniz Tiny house evleri son zamanların ene çok tercih edilen bir akımdır.

Tiny House – Küçük Ev Modelleri VİDEO ANLATIM

https://youtu.be/lvPmVAwD4Wk
daire youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ