Tomurcuk çiçekli kese lif yapımı

Tomurcuk çiçekli kese lif yapımı çiçek temasını sevenler için harika görselliği olan kese lif modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

El işlerinin en çok örülen ve sevilen lif modelleri olmaktadır. İster çeyizlik, hediye ve kendimiz için fazlasıyla yapılmaktadır. Bir çok örneği ve tekniği bulunan lif modelleri video anlatımlı olarak sizlere sunulması hanımlarımıza fayda sağlamaktadır. Sizlerde beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz anlatımlar devam edecektir.

Tomurcuk çiçekli kese lif modeli ve daha fazlasını sayfamızda yer vermekteyiz. Kare, yuvarlak, uzun ve takım lif çalışmaları bulunmaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımız sayfamızda en güzel lif modellerini bulabilirler. Yeni ve farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Tomurcuk çiçekli kese lif yapımı

Çiçekli kese lif modeli yapımı

Lif modeli 6 numara tığla örülmüştür.

Kutu tekniğiyle 6 fıstık eninde 6 fıstık boyunda bir parça yaparak başlıyoruz. Parçanın iki yanına diğer rengimizle 6 sıra örüyoruz köşe kısımlarına örümcek yaparak geçiş yapıyoruz. 2 tane aynı parçadan yaptıktan sonra kenar oyası ile kese lifimizi birleştiriyoruz. Fıstıklarla tutma yeri yapıyoruz. Süsleme için 3 tane çiçek 2 tanede yaprak yaparak orta kısma dikerek modeli bitiriyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tomurcuk çiçekli kese lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ