Tülbent Kenarı Modelleri

Tülbent Kenarı Modelleri

Tülbent kenarı modelleri dünden bugüne uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Çeyizlerin olmazsa olmazı sayısız model yapılarak çeyizlerde yerini almaktadır. Nişan bohçalarını süsleyen tülbent modelleri tığ işi ve iğne oyaları en çok sevilen modeller arasındadır.

Günümüzde model seçimi fazla olması ilgiyi arttırırken diğer seçenek ise video anlatımlı modeller olması hanımlarımızın işini oldukça kolaylaştırmaktadır. İzleyerek model aramadan kolaylıkla yapımı mümkündür.

Yazma modellerinde sizlerin tercihi hangi modellerdir ? iğne oyaları mı ? tığ işi yazma örnekleri mi ? sitemizde oldukça geniş örnek seçeneğini bulabilirsiniz.

İlk olarak aldığınız tülbentte uygun ip seçmekten başlıyor. İp uyumu modelin güzelliğini ortaya çıkartacaktır. Sonrasında alt kısmına iğne oyası bilenler zürafa dediğimiz tekniği yapabilirler. Bilmeyen arkadaşlarımız tığ işi ile yapabilirler. İstediğiniz modeli seçerek yapabilirsiniz. Oya modeli, kurdele işi, boncuk oyaları veya tek renk sıra oyaları gibi bir çok oya modelleri seçebilirsiniz.

Yazma modelleri, tülbent örnekleri, oya modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tülbent Kenarı Modelleri

Asya hanım çok güzel çalışmalar yapmış ve sizler ile Boncuklu tülbent modelleri konusunu incelemektesiniz. Şıklığına önem veren kapalı hanımlar için her biri diğerinden şık boncuklu tülbent modelleri yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin. Ayrıca İğne Oyası kategorisini takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ