Lale çiçeği lif modeli yapılışı

Lale çiçeği lif modeli yapılışı

Lale çiçeği lif modeli yapılışı görselliği oldukça güzel olan farklı lif örneği arayanlar için harika lif modeli seçimi olacağını düşünüyoruz. Çeyizlik veya sipariş alan arkadaşlarımız için güzel model seçimi olacaktır.

İp renk seçimini farklı uygulayabilirsiniz. Kendi beğendiğiniz ip seçeneği ile yaparak farklı tonlarda uygulayabilirsiniz.

Yuvarlak lif modelleri lif seçimlerinde daha çok tercih edilen şekiller arasında yer almaktadır. Ayrıca lif modellerinde youtube kanallarında anlatımlı olması hanımlarımız ilgisini arttırmaktadır. Video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır. İstediğiniz modeli video anlatımlı bulmak kolaylıkla uygulamak ilgiyi oldukça arttırmaktadır. Farklı lif seçenekleri için sitemizi ziyaret ederek birçok modeli bulabilirsiniz. Tasarım ve takım lif modelleri mevcuttur.

Lale çiçeği lif modeli yapılışı

4 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Sihirli halka içine aralarda bir zincir çekerek toplamda sekiz fıstık yapalım, farklı renk ip ile iki fıstık arasına fıstık uyguluyoruz. Yapmış olduğumuz fıstığın tepesine pıtırcık yapalım, kapalı örümcek yapıp dibine batalım, her fıstık aralarına aynı işlemi yapalım, üçüncü sırada yapmış olduğumuz pıtırcık içine kapalı fıstık sonra iki açık fıstık yapalım birlikte kapatalım aralarda üç zincir çekerek sırayı tamamlayalım. Yıldız tekniği ile arttırma yaparak dilimleri oluşturalım, detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı  hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lale çiçeği lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ