Renkli Lif Modelleri

Yine anneannelerimizden, babaannelerimizden bizlere miras olan banyo lifleri günümüzde oldukça renkli ve çeşitli hale geldi. Evlerimizin banyolarının vazgeçilmezi olan banyo lifi modelleri neredeyse aklımıza gelebilecek her şekli aldı. Maharetli hanımlar bu lifleri çok kısa sürelerde örerek hem kendi evlerinde kullanıyor, hem de sevdiklerine hediye ediyorlar. Lif yapımı ile evine ek gelir sağlayan ya da kendi ihtiyaçlarını sağlayanlar da yok değil. Lif modelleri, pratik kolay lif örnekleri ile ilgili internette birçok siteden bilgi alabiliyoruz. Biz de bu yazımızda sizler bu konu hakkında bilgi vermek istedik.

renk-renk-lif-modelleri-1

Kolay lif modelleri şişle de örülebileceği gibi, tığla örülenlerin daha pratik olduğu ve çabuk bittiği bilinmektedir. Evde kalan yünlerimizi de değerlendirebileceğimiz birçok renkten oluşan gökkuşağı modelinde banyo lifi banyolarımızı şenlendirmek için hiç de fena fikir olmasa gerek.

Renkli Lif Modelleri

renk-renk-lif-modelleri-5

Çok çeşitli modelleri olan lifler banyodan korkan, banyo yapmak istemeyen çocuklar için de banyoyu cazip hale getirebiliyor. Top şeklinde rengarenk bir lif banyodan korkan erkek çocuğunuzun ilgisini çekebileceği gibi, kız elbisesi şeklinde bir lif de korkulu rüyası banyo yapmak olan kızınıza belki de bunu sevdirebilir.

renk-renk-lif-modelleri-4

Banyo lifi örnekleri ayrıca kız çeyizlerinin de olmazsa olmazıdır. Renk renk, desen desen, model model banyo lifleri çeyizlerde mutlaka bulunur. Hatta bir kız çocuğu daha küçük yaşlarda iken çeyiz sandığına birkaç değişik lif modelleri koyulmuştur bile. Bunları kimi zaman ailenin yaşlıları örer ve hediye eder, kimi zaman da annelerimiz satın alarak kenara koyar.

renk-renk-lif-modelleri-3

Çeyizlik hediye olarak da makbuldür. Eğer elinizden geliyorsa misafirliğe gideceğiniz bir dostunuza, arkadaşınıza akşamdan öreceğiniz lif çok şık bir hediye olacaktır. Kimi hamarat bayanların kenarında köşesinde bir yere giderken hediye götürmek üzere birkaç lif hep bulunur.

renk-renk-lif-modelleri-2

Tüm örgü modellerimiz için örgü ve hobi kategorimize de göz atabilir, hatta sayfa linkimizi paylaşarak daha çok kişiye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ