Tunus işi ajurlu bebek hırkası yapımı

Tunus işi ajurlu bebek hırkası yapımı

canimanne.com dan herkese merhabalar ? bu anlatımımızda tunus işi ajurlu hırka modelinin anlatımını yaptık daha önce anlatımı hiç bir yerde olmayan tunus işi ajur modelini ilk biz anlatıyoruz. siz değerli takipçilerimizin de beğeneciğinizi düşündük. Modelimiz hem kız hem de erkek çocuklarımıza uygulaya bileceğimiz bir model. Sizde çocuklarınıza rengarenk hırkalar yapabilirsiniz. hırkamızı yaparken baştan sona bütün detayları videomuzda anlattık . sadece izleyerek kolaylıkla örebilirsiniz.

öncelikle hırkamız için gerekli malzemelerimiz

4 yumak orta kalınlıkta ip
3.5 tunus şişi
5 adet orta büyüklükte düğme

siz istediğiniz yaşa göre yapabilirsiniz. biz anlatımını yaparken hem santim olarak hemde ilmek sayısı olarak belirledik ama kesin ve doğru ölçülere ulaşmak için beden ölçü tablosundan yararlanabilirsiniz.

canimannecom Instagram ve Facebook sayfalarimizdan edinebilirsiniz.
daha fazlasını ? görmek ve öğrenmek için videomuzu izlemeye ne dersiniz ?

Videomuzu beğenmeyi paylaşmayı ve yorum yazmayı unutmayin lütfen ? her türlü soru gorus ve oneri iceren yorumlarınızı bekliyoruz?
Canimanne sitesinin son videolarının ilk haberlerini bildirim olarak alabilmek için canimannetv YouTube kanalımıza ücretsiz abone olabilirsiniz sormak istediğiniz sorularınız varsa videonun altına yorum bırakın yorumlariniz bizim için çok kıymetli mutlaka dönüş yaparız ❤
Yapacak olan herkese şimdiden kolaylıklar diliyoruz sizleri çok seviyoruz hoşçakalın ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Merve dedi ki:

    1 yaş içinde ilmek sayısı belirtebilir misiniz

BİR YORUM YAZ