Tunus işi fiyonklu patik yapılışı

Tunus işi fiyonklu patik yapılışı Tunus işi modelleri seven hanımlarımız için fiyonk detaylı harika görselliği olan patik modelini siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Çeyizlik patik modeli arayan arkadaşlarımız için sayfamız oldukça geniş patik modelleri bulunmaktadır. Linki tıklamanız yeterli olacaktır.

Patik modeli sipariş alan arkadaşlarımız içinde farklı ve güzel patik örneklerini sayfamızda bulmaları mümkündür. Sizlerin siparişlerine yardımcı olacak modelleri paylaşmaya devam etmekteyiz. Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi fiyonklu patik yapılışı

39, 40 Numaralı ayaklar için uygundur

İki renk patik ipi

3 Numaralı Tunus işi

Topuk kullanımı için tığ

İlk olarak 22 ilmek çekerek başlayalım. Her bir zincir içinden ilmek çıkartalım. Bütün ilmekleri çift topluyoruz. Sonrasında model kurma işlemi başlamaktadır. Üç ilmek örelim ve ayrı renk ip bağlayalım ve yedi ilmek yine örelim ve bağlamış olduğumuz ipi öne alalım ve iki ilmek örelim. Tekrar ipi öne alıp yedi ilmek örelim, ipi geri atalım kalan üç ilmeği kenar ilmek örelim. Geri ilmekleri çift topluyoruz detaylı yapımı ve tekniğini görmeniz için video anlatımı izlemenizde fayda var. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi patik modelleri, patik modelleri, patik yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi fiyonklu patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ