Tunus işi gül desenli patik yapımı

Tunus işi gül desenli patik yapımı görselliği güzel olan harika bir modeldir. Tunus işi patik modelleri sevenler için harika örnek olacaktır.

Patik modelleri uzun yıllardır çeyizlerin olmazsa olmazlarındandır. Bir çok modeli ve farklı işçiliği olan patik örnekleri bulunmaktadır. Tığ işi, iki şiş, beş şiş gibi patik yapılışları bulunmaktadır.

Tunus işi patik yapımı sayfamızda video anlatımlı olarak farklı modellerini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Video anlatımı izleyerek bu güzel Tunus işi patik modelini uygulayabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi gül desenli patik yapımı

Tunus işi güllü patik modelimiz için gerekli malzemeler

3 renk patiklik ip

3 tane tığ, 3 numara 2.5, numara ve 2 numara tığ kullanımına ihtiyacımız

Tunus işi güllü patik yapılışı

Patik modeli ben her ayak numarası için model uygunsa 22 zincir çekerek başlıyorum farklı numaralar için yandan ve taban kısmından ilmeklerimi ayarlıyorum.

Tunus işi güllü patik yapılışı Başlangıç 22 zincir modelimizi ekliyoruz model yapılışı her sırası video da detaylı şekilde anlatılmıştır toplam 31 sıra ördüm ve burun kısmı yapılışına geçiyoruz burun kısmı üç parçadan oluşuyor üç defa aynı şekilde modeli uyguluyoruz daha sona diğer tarafı yaparak taban kısmına geçiyoruz.

Taban kısmı başlangıç ta 8 ilmek çıkartım ilk iki sırada yanlarda birer tane artırma yaparak toplam 12 ilmeğe yükseltelim topuk kısmına kadar 12 ilmek sabit kaldı daha sonra topuğu toplayarak kenar oyası sık iğne olarak yaptım ve patik modelini tamamlamadım. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi patik yapımı, patik modelleri, tığ işi patik örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi gül desenli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatma dedi ki:

    Çok güzel olmuş hem anlatmaniz da çok iyi kolaylıkla yaptım

BİR YORUM YAZ