Tunus işi kolay patik modeli yapılışı

Tunus işi kolay patik modeli yapılışı farklı patik modeli arayanlar için tunus işi güzel bir patik yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Kızlarımızın çeyizleri için harika bir patik modelini yapmaya ne dersiniz ? Tunus işi sevenler için şık ve görselliği ayağımızda hoş duran patik modelini kendimiz veya hediyelik olarak yapıla bilecek patik modelleri arasında yer alacaktır.

Patik modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde güzel bir model olacaktır tunus işi kolay patik modelimiz. Farklı patik örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Farklı renk tonlarında yapabilirsiniz kıyafetlerinize uyumlu olmasını sağlaya bilirsiniz. İstediğiniz marka patik ip tercihinde bulunabilirsiniz. Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen herkese çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN..

Tunus işi kolay patik modeli yapılışı

36/ 37 Ayaklar için uygundur.

3 Numara tunus tığ seçimi,

2 Renk patik ipi kullanılmıştır.

İlk olarak 15 zincir çekerek başlayalım, her ilmekten ilmek çıkartalım. Her ilmeği çift olarak alalım. 2 Ci sırada ise 4 ilmek örelim bir dolayıp bir örelim bir dolayıp 5 örelim bir dolayıp bir örelim bir dolayıp 4 örelim. Tekrar geri dönüp çift örelim. 3 cü sırada 5 örelim bir dolayıp bir örelim bir dolayıp 7 örelim bir dolayıp bir örelim bir dolayıp 5 örelim. Geri dönüşleri çift alalım. Toplamda 8 sıra 47 ilmek olana kadar örelim. Diğer renk ipimizi takıp 3 ilmek krem 1 mor renk örelim detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Patik yapımı, tığ işi, tunus işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi kolay patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ