Tunus işi köpük model yapımı

Tunus işi köpük model yapımı

Tunus işi köpük model yapımı kolay ve görselliği güzel olan örgü modelini birçok örgü tekniğinde kullanabilirsiniz. Tunus işi köpük modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımı ile kolaylıkla uygulayacağınız modeldir.

Örgü modelleri en sevilen el işleri arasında yer almaktadır. Yelek, kazak, pati ve bere gibi bir çok modelde uygulanmaktadır. Sayfamızda tığ işi ve şiş örgü modelleri fazlasıyla örnek seçeneğini bulabilirsiniz.

Tunus işi köpük model yapımı

Yapacağınız modele göre ip seçebilirsiniz.

İp ve elinize göre tığ seçimini tercih edebilirsiniz.

Model anlatımında küçük parça olarak uygulanmıştır. Sizler modelinize göre zincir sayınızı ayarlayabilirsiniz. İlk olarak zincir çekelim, devamında bir kez tığa sarıp ilmek çıkartıyoruz. Arttırma yaparak ilmekleri çıkartıp sonra topluyoruz. İlk ilmeği tek alıp arttırma yapıp ilmekleri çift alıyoruz. Yine ilmekleri topluyoruz, ve ilk ilmeği tek alıp arttırma yaparak örelim arttırdığımız ilmekleri birlikte alıyoruz. Model kendini tekrarlayan modeldir. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi, tığ işi örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tunus işi köpük model yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ