Tunus işi kuzulu bebek yeleği yapımı

Tunus işi kuzulu bebek yeleği yapımı görselliği oldukça güzel olan yelek yapımını severek yapacağınızı düşünüyoruz.

Yelek modelleri bebeklerde en çok kullanılan giysiler arasında yer almaktadır. Kuzulu yelek modelimiz bir çok annenin beğenisini alacağını düşünüyoruz. İstediğiniz renk tonlarını seçebilirsiniz. Ve bir çok kıyafete yakışacak yelek modelidir.

Tığ işi sevenler içinde bir çok bebek yeleği modelini sayfamızda bulmanız mümkündür. Linklere tıklamayı unutmayınız. Veya sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Tunus işi kuzulu bebek yeleği yapımı

Yeleğimiz 1-2 yaş arası çocuklara uygundur.

Kullandığım malzemeler ise 4 renk bebe yünleri tercih edilmiştir. Markası önemli değildir bebe ipi olması yeterli İplerim 100 gr 330 metre uzunlukta 2 beyaz ip ana renginden kullandım

Sarı, yeşil, siyah, beyaz ana renktir.

4 Adet orta boy düğme

3.5 Numara Tunus şişi

Yeleğimiz 3 parçadan oluşmakta 2 ön 1 arka Önler 40 ilmek arka ise 74 ilmek

Genişlik olarak 31 cm uzunluk ise 35-36 cm Bu ölçüler benim ölçülerim kendi ölçülerinizi de kullanabilirsiniz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz.

Tunus işi bebek yeleği, bebek yelek modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Tunus işi kuzulu bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel yelek modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ