Tunus İşi Örgü 11 Modelin Yapılışı

Tunus İşi Örgü Modelleri Anlatımlı

Merhabalar arkadaşlar bu konumuzda mobil uygulama ve www.canimanne.com web sitemizden sizlerden gelen istek üzerine 11 adet tunus işi örgü modelinin anlatımını sizler ile paylaştık. Tunus işi tekniklerini öğrenmek isteyen ve yeni teknikler araştıran örgü sever hanımlar için hazine gibi önemli olduğunu yorumlarda da görmek bizleri mutlu ediyor. Sevgili örgü severler videolarımız hakkında tüm yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Tunus işi örgü tekniği ile harika örgü modelleri yapılmaktadır, genel olarak tunus işi bebek patiği, tunus işi bebek hırkası, tunus işi bebek battaniyesi, tunus işi bebek yeleği gibi daha sayamadığımız yüzlerce bebek örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca tunus işi tekniği bebek örgülerinde değil yetişkin örgülerinde de kullanılmaktadır, ülkemize genel olarak bebek örgülerinde kullanılmaktadır.

Sevgili takipçilerimiz aşağıda verilen modeller ile ile videolarımızı izleyerek  bebek battaniyesi, örgü yelek, örgü hırka, örgü bere ve şapka, örgü patik gibi bir çok örgü çeşitlerini yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken videolarımızın tamamını ve  dikkatlice izlemenizdir. Yazımızı daha fazla uzatmadan hemen konumuza geçmek istiyorum. 11 adet tunus işi tekniğini gösteren videoları alt alta sırasıyla paylaştık hepinize kolay gelsin.

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 1

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 2

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 3

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 4

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 5

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 6

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 7

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 8

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 9

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 10

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı 11

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ