Tunus İşi Piramit Modeli

Tunus İşi Piramit Modeli

Tunus işi piramit modelini siz değeli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tunus işi sevenlerin modeli severek uygulayacağını düşünüyoruz. Farklı Tunus işi modelleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Tunus işi modellerini bebek örgülerinde, patik modellerinde ve battaniye yapımında Tunus örnekleri en çok tercih edilen örgü modelleri arasında yer almaktadır.

Tunus İşi Piramit Modeli

İki renk bebe ipi kullanımı

3 Numara şiş tercihi

Yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarladıktan sonra her zincir içinden bir ilmek çıkartıp ilmekleri toplayarak sıra başına gelelim. Toplamda beş sıra klasik Tunus işi örelim sonrasında model kurulumuna geçelim. Diğer renk ip ile ilk üç ilmek örelim üçüncü ilmekten sonra alt ilmekten alarak sırasıyla iki, üç, dört ilmekleri alarak piramit görseline veriyoruz. Ara kısımdaki ilmek sayısını iki veya dört olarak tercih edebilirsiniz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yapım aşamalarını detaylı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Tunus İşi Piramit Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ