Tunus işi saç örgü modeli patik yapımı

Tunus işi saç örgü modeli patik yapımı

Tunus işi saç örgü modeli patik yapımı çeyizlik patik örneği arayanlar için harika patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tunus işi patrik modelleri çeyizlerin en çok tercih edilen örgü patik modelleri arasında yer almaktadır.

Örgü patik modelleri en çok kullanılan kıyafetlerimiz arasında yer almaktadır. Hanımlarımız kıyafetlerine uygun patik modelleri örerek uyumlu olarak kullanmaktadırlar. Farklı teknikler farklı patik modelleri için sayfamızı bakabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi saç örgü modeli patik yapımı

38, 39 Ayaklar için uygundur.

1 Adet patik ipi

3 Numara tunus şiş

Tığ

İlk olarak 22 zincir çekerek başlayalım, her zincirden 1 ilmek çıkartalım, ilmekleri çift alarak toplayalım, 7 ilmek ters örgü olarak örelim, 8 ilmek düz örgü örelim, 6 ilmek ters örelim, son ilmeği düz alıp bütün ilmekleri topluyoruz.

3 cü sırada 7 ilmek ters 4 ilmek düz örelim ve iki ilmeği arkaya iki ilmeği öne alarak yer değiştirelim, 4 ilmek düz örüp yine burgu görünümü veriyoruz. 6 ilmek ters örgü örelim, son ilmeği iki katlı düz örgü olarak örüp bütün ilmekleri topluyoruz.

Burgu modelini 4 sırada bir tekrarlayıp devam ediyoruz. 31 Sıra örülmüştür, 7 model kurup burun kısmını yapmaya başlanmıştır. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tunus işi patik modelleri, patik modelleri, örgü patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Tunus işi saç örgü modeli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ