Canım Anne

Çiçek demeti kare lif yapımı

Çiçek demeti kare lif yapımı

Çiçek demeti kare lif yapımı bir önceki paylaşımlarımız da yuvarlak modelini siz değerli takipçilerimiz beğenisine yeni lif modelini sunuyoruz. Lif modelleri çeyizler ve sipariş alan arkadaşlarımız lif modellerini takip edip en yeni örnekleri yapmaktadırlar. Sayfamızda yeni ve tasarım lif örnekleri oldukça fazladır.

Çiçek demeti modelini takım olarak yapabilirsiniz. Farklı renk seçeneği sizlerin tercihine kalmıştır. Lif modellerinde renk uyumu modelin görselliğini oldukça ortaya çıkarmaktadır.

Lif modelleri video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen ve yeni lif modellerini uygulamak isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çiçek demeti kare lif yapımı

Yeni tasarım çeyizlerin gözdesi olacak kolay lif modeli modelimiz 3 renk lif ipi kullanıyoruz beyaz yeşil ve sarı isteğiniz renk yapabilirsiniz her rengi harika olacak bir modeldir.

Lifimizin yapılışı için 2 no silikon saplı tığ kullanımı elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

Yapılışı: beyaz ipimizle 3 zincir çekerek ikinci zincire batarak üç dolgulu fıstık yaparak başlanıyor üst üste 16 fıstık yapıp bir halka oluşturuyoruz bu halkalardan tekrar 16 fıstık yapıp 9 tane yuva oluşturuyoruz fıstıklarla yaptığımız halkaların her birini sarı ipimizle içe doğru her yuvanın içine batarak fıstıklar yaparak ilk sıra tamamlanıyor ikinci sırada yeşil ipimizle yine içe doğru her yuvaya üç dolgulu fıstıklar yaparak üçünü bir topluyoruz ve içe doğru beyaz ipimizle yine fıstıklar yapıyoruz ve motiflerimizi tamamlıyoruz her yuvaya aynı teknikle örülüyor yeşil ipimizle 1 sıra kenarından geçiyoruz beyaz ve sarı ipimizle de etrafından dönerek tamamlayıp en son sarı ipimizle kenar süsü oyamızı yaparak lifimizi bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çiçek demeti kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ