Canım Anne

Tunus İşi Şapka Modeli Yapılışı

Tunus İşi Şapka Modeli Yapılışı

Tunus işi tekniğini kullanarak wwww.canimanne.com takipçilerimiz için bir çok örgü modelinin anlatımını detaylı bir şekilde videolu olarak anlatımını yapmıştık. Tunus işi, bebek patiği, tunus işi bebek battaniyesi, tunus işi bebek hırkası gibi.Bu videomuzda ise tunus işi şapka modelinin anlatımını paylaştık. Pon pon ekleyerek çok sevimli bir şapka haline getirdik. Aynı zamanda bu modelin diğer bir adıda taraftar şapkası diye de geçmektedir. Bilmeniz faydalı olacaktır. Tüm önemli detayları videonun içerisinde sizler ile paylaştık. Tunus işi şapka modelinin anlatımını 3 aşamalı bir şekilde tek videoda anlatım yaptık, videonun uzun süreli olmasının sebebi budur arkadaşlar. Tunus işi şapka modelini yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.
Malzemeler : iki ayrı renk ip ( isteğe göre tek renk de yapılabilir), tek şiş.
Yapılışı : istenilen ölçülere uygun sayıda zincir çekerek başlıyoruz. İlk 4-5 sırayı ben ters ördüm siz lastik yada pirinç modeli tercih edebilirsiniz. Lastik bölümünü bitirdikten sonra şapka boyunu tanamlayana kadar düz örerek devam ediyoruz. İstenilen boyuta geldiğinde sağ ve sol taraftan olmak üzere her sırada ikişer ilmek eksilterek örüyoruz. Bu şekilde son iki yada üç ilmek kalana kadar kesmeye devam ediyoruz.iki parça olarak tamamladığımız sapkamizi birbirine ekleyerek tamamlıyoruz. Ve her iki uç kismina ponpon dikerek sapkamizi tamamlıyoruz.
Herkese kolay gelsin

Tunus İşi Şapka Modeli Videolu Anlatım

tunus işi şapka yapılışı,tunus işi bere nasıl örülür,tunus işi bebek bere modelleri,tunus işi bebek beresi,bebek bereleri modelleri,tunus işi bere modeli,tunus işi bebek şapkaları,tunus işi bebek şapka örnekleri,tunus işi bebek bere,tunus işi bere yapımı anlatımlı,tunus işi atkı yapılışı,tunus işi bere nasıl örülür,bebek bereleri modelleri,bebek beresi yapılışı,tunus işi atkı ve bere modeli,tunus işi bebek şapkaları,tunus işi şapka örnekleri,örgü,crochet,knitting,tunus işi,tunus işi şapka modeli,örgü şapka,bebek beresi,örgü bebek beresi,örgü bebek şapkası,Tunus İşi Şapka Modeli,tunus işi şapka yapılışı,tunus işi bere nasıl örülür,tunus işi bebek bere modelleri,tunus işi bebek beresi,bebek bereleri modelleri,tunus işi bere modeli,tunus işi bebek şapkaları,tunus işi bebek şapka örnekleri,tunus işi bebek bere,tunus işi bebek bere,tunus işi bere yapımı anlatımlı,tunus işi atkı yapılışı,Knitting (Hobby), Hat (Garment), Speed, Cute, knit, loom, looming, baby, small, fast, quick, easy, very easy, yarn, pegs, how to, iKNITS, daisy stitch, daisy, Knitting (Hobby), howto, video tutorial, knit-along, Tutorial, photo prop, newborn, newborn hat, baby hat, pixie hat, baby pixie, free pattern, braided tails, p3tog, chunky newborn hat, knitting, -yarn needle, chunky, knit, hat, usa-houston cream-super chunky, ravelry, pattern by aimee collins, materials, purl, instagram, bind, tails, download written pattern, aimee collins, size us, projects, hobby, garment, easy knitting, easy knit, beginner knit, baby knit,knit purl videos, baby hat, knitted baby hat, knit baby hat, cute baby hat, free knitting patterns, free baby knitting patterns, baby, patterns, knitting patterns, knitted, hat, easy baby hat, easy knit baby hat

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın