Güllü Panço Modelleri

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte yine birbirinden şık ve güzel örgü işleri çevremizde yerini aldı. Örgü işi pançolar, atkılar, şapkalar, hırkalar, kazaklar ve şallar derken hemen hemen her hanımın elinde bir örgü işi bulunuyor. Panço modelleri için seçim yapmakta zorlanan hanımlarımıza, sezonun en çok tercih edilen ve beğenilen güllü panço modeli ile karar vermelerini kolaylaştırmak istedik.

İsterseniz kendinize ya da sevdiklerinize hediye olarak şık ve harika pançolar örebilirsiniz. Bununla birlikte örgü işi atkı modelleri ile pançonuza uyumlu atkılar veya bereler örebilirsiniz. Kış mevsiminde atkıların ve berelerin renklerinin uyumlu olmasına özellikle dikkat eden hanımlarımız için, farklı modelleri bulunan pançoları yaparken de eminiz ki zorlanmayacaklardır. Yapımı oldukça basit olan panço modelleri ile ilgili olarak sizler için seçtiğimiz modellere göz atabilir ve hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Örgü işi bere modelleri, örgü işi şal modelleri ile birbirinden harika takımlar yapabilirsiniz. Böylece tüm kış boyunca kendinize veya sevdiklerinize yetecek kadar farklı örgü işleri yapabilirsiniz. Farklı pek çok panço modelleri ve örgü işi bere modelleri bulabilir, basit bir şekilde rahatlıkla örebilirsiniz. Yapımı kolay panço modelleri arasından beğendiğiniz renklerde birden fazla panço örerek, kendinizi şımartabilirsiniz.

Örgü modelleri, tığ işi örgüler, şiş örgü modelleri, hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Güllü Panço Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ