Tunus işi tavşan işlemeli bebek yeleği yapılışı

Tunus işi tavşan işlemeli bebek yeleği yapılışı

Tunus işi tavşan işlemeli bebek yeleği yapılışı harika görselliği olan işleme tekniği ile bebek yeleği yapımı kız ve erkek bebekler için yapabileceğiniz güzel yelek modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tunus işi yelek modeli seviyorsanız yapılış tekniği bilen arkadaşlarımız modeli daha kolay uygulayacaklardır. Bilmeyen arkadaşlarımız içinde detaylı video anlatım oldukça faydalı olacaktır.

İşlemeli örgü bebek yeleği yapımı yelek modellerinde düz örgü yapımında üzerine işleme tekniği fazlasıyla yakışmaktadır. Farklı işleme yapılabilinir. Tavşan detayı seçilmiş hayvan figürü tercih ediyorsanız modeli severek uygulayabilirsiniz. Renk seçimini farklı seçerek kendi ip tercihinde uygulayabilirsiniz.

Örgü bebek yelekleri annelerimizin sıkça kullandığı kıyafetler arasında yer almaktadır. o ve 5 yaş arasına kadar bebek yelek kullanımı tercih edilmektedir. Bebek yelek modelleri oldukça çeşit ve fazla yapılan örgü grubu içinde yer almaktadır.

Tunus işi tavşan işlemeli bebek yeleği yapılışı

İstediğiniz marka bebe yünü kullanımı tercih edebilirsiniz.

Tunus şişi kullanımı ip ve elinize göre ayarlayabilirsiniz.

Detaylı anlatımı ve yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. İşleme tekniğini izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı örgü bebek yelek modelleri için de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tunus işi örgüler, bebek yelekleri, örgü modelleri hepsi ve aha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Şirinin örgüleri youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Tunus işi tavşan işlemeli bebek yeleği yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ