Tuvalet Kağıdı Rulosundan Kalemlik Yapımı

canımanne1

Kaliteli zaman geçirmeyi seven ve eşyalarının çöp olmasından hoşlanmayan insanlarsanız çok doğru bir adrese geldiniz. Bu konuda bize en çok yardımcı olan aktivitelerden biri kendin yap projeleridir. Hem evimizde kullanılmayan eşyaları değerlendirmemizi sağlar hem de keyifli vakit geçirmemize yardımcı olur. Hal böyle olunca bizler de gönlümüzü kendin yap projelerine vermiş olduk.

canımanne4

Geri dönüşüm şu zamanlarda o kadar önemli ki zaman geçtikçe yok olan kaynaklarımızı görünce bunu çok daha iyi anlamış olacağız fakat o zaman iş işten geçmiş olacak. Sonradan yaşayıp, görüp, üzülmemek için şimdiden bir şeylerin farkında olmalıyız. Tüketimin son derece hızla arttığı bu günlerde birilerinin kendi çabaları ile üretime geçmesi gerektiğini düşünmekteyim. El işinin daha fazla önem kazandığı, kadınların zamanlarını güzel aktiviteler ile değerlendirdiği günleri hep birlikte yaşamak ümidi ile.

canımanne3

Ben bugün sizlere çocuklarınız ile harika bir zaman geçirmenize yarayacak bir projeden bahsetmek istiyorum. Tuvalet kâğıdı rulosundan kalemlik yapımı ile ilgili çeşitli bilgiler vermek için bu yazımı hazırladım. Umarım sizler de sonuçtan oldukça memnun kalırsınız ve kendi evinizde de severek uygularsınız. Öncelikle kaç adet kalemliğe ihtiyacınız varsa o kadar tuvalet kağıdı rulosuna ihtiyacımız olacak. Rulolarımızın altını kapatmak ve ayaklık olmasını sağlamak için kartona veya mukavva kağıdına da ihtiyacımız var. Daha sonra iş tamamen sizin hayal gücünüze kalıyor. Renkli kalemler, sprey, simli kalemler, taşlar gibi birçok malzeme ile kalemliklerinizi renklendirebilirsiniz.

canımanne5

Öncelikle mukavvamızı rulomuzun boşluk kalan yeri kadar kesiyoruz ve rulomuzun alt kısmına yapıştırıcı yardımı ile yapıştırıyoruz. Sonrasında ise boyama ve süsleme işlemine geçiyoruz. Bakın hanımlar aslında bu kadar kolay hepsi! Sizler de bunun gibi birbirinden farklı projeler ile tanışmak isterseniz sitemizde yer alan kendin yap başlığına tıklayabilirsiniz.

tu

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ