Üçgen çeyizlik şal modeli yapımı

Üçgen çeyizlik şal modeli yapımı çeyizlerde olmazsa olmazı şal modelleri mutlaka yapılmaktadır. Üçgen, kare tığ işi veya şiş örgü modelleri tercih edilerek çeyizlerde yer almaktadır. Çeyiz için renk seçimi krem renkleri daha açık renk ip seçimi ile gelin şal modelleri çeyizler için tercih edilmektedir. Sizlerin tercihi şal modellerinde hangi renk seviyorsunuz ? şal modelleri tercihiniz mi ? daha çok örgü modellerinde tercihiniz nelerdir ? bizlere görüşlerinizi sosyal medya hesaplarımızdan iletebilirsiniz.

Şal modelleri hanımlarımızın sıkça kullandığı kıyafetlerini tamamlayan aksesuarı diyebiliriz. Mevsim geçişlerinde şal modelleri çok kullanılmaktadır. Hanımlarımızın düğün ve toplantılarda ev gezmelerinde mutlaka şal kullanımı tercihler arasındadır.

Farklı şal örgü modelleri sitemizde mevcuttur. Geniş örnek seçimi ve video anlatım ve görsel resimli birçok şal modelini bulabilirsiniz.

Üçgen çeyizlik şal modeli yapımı

Model anlatımında bebe yünü seçilmiş isterseniz şal için ip alabilirsiniz.

İpe göre tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Sekiz zincir ile halka oluşturalım halka içine üçlü üç tane trabzan yapalım iki zincir çekip üç trabzan yapalım, iki zincir yine aynı trabzan yapıyoruz bu şekilde altı kez uyguluyoruz. Üç zincir ile geri dönüp kenar kısmında su taşı modelini uyguluyoruz. Dört zincir boşluğa üç trabzan yine dört zincir orta kısma su taşı uyguluyoruz model trabzan tekniği ile artarak devam eden modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü tığ işi şal modeli, şiş örgü şal modeller, çeyizler şal modeli yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgüblog42 youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Üçgen çeyizlik şal modeli yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ