Üçlü Takım Lif Modelleri

Çeyizlere koyabileceğiniz ve banyolarda kullanabileceğiniz en güzel üçlü takım lif modelleri örneklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Banyoda vücut temizliği için kullanılan lifler genellikle örgü olur. Örgü lif örnekleri hem daha yumuşak hem de daha iyi temizlediği için çoğu kişi tarafından tercih edilir. Lifler örülürken genellikle cinsiyete göre renkler seçilir. İster çocuklar ister yetişkinler için örgü lifleri kullanabilirsiniz. Üçlü takım lif modellerini genellikle evlenmek üzere olan ve çeyiz hazırlayan kızlar kullanmaktadır. Çeyizlerde geleneklerimize göre mutlaka üçlü takım lif olmaktadır.

Çeyize konulan üçlü takım lif modelleri genellikle kırmızı, pembe ve beyaz renklerde olmaktadır. Kırmızı ve beyaz gelin çeyizlerinin vazgeçilmez renkleri arasında yer almaktadır. Lif örnekleri örerken kullandığınız ipin yumuşak olmasına dikkat etmeniz gerekir. Sert iplikler vücudun tahriş olmasına neden olmaktadır.

Üçlü Takım Lif Modelleri

Üçlü takım liförneklerinde bir uzun, bir orta bir de kısa lif vardır. Bu liflerin şekli istediğinize göre değişebilir. Ama genellikle yapılan takım lif örnekleri her biri ayrı bir şekilde olmaktadır. Aşağıda yer alan 2019 üçlü takım lif modelleri arasından beğendiğinizi seçip kolayca örebilirsiniz. Takım lif modeli nasıl örülür merak ediyorsanız aşağıda yer alan örnek videodan takip edebilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer lif örnekleri için ise Lif modelleri kategorisini takip edebilirsiniz.

Sizlerde bir birinden güzel yaptığınız 3lü takım lif modellerini bizimle paylaşmak isterseniz instagram dan @canimannecom sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız örgülere @canimannecom etiketini eklerseniz destek verebiliriz. Üçlü takım lif modellerini örecek olan herkese kolay gelsin.

Üçlü Takım Lif Modeli Yapımı Videolu Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ