Ücretsiz Tığ Oyaları

El emeği ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden hazır alınan ürünlerden çok daha fazla kıymetli ve değerlidir. Her geçtiğimiz gün el emeği ürünlere verilen değer giderek artmakta ve bununla beraber de yeni model ve örnekler ortaya çıkmaktadır. Eski ile yeni moda oyaların birleşmesi bütünleşmesi ile ortaya şık ve özgün oya örnekleri çıkmıştır.

   Oya modelleri oldukça çeşitlidir. Tığ işi olanlar olduğu gibi iğne oyası ile yapılan oya örnekleri de bulunmaktadır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek yapabilirsiniz. Günümüzde iğne oyası da oldukça fazlasıyla tercih edilse tığ oyaları da halen daha varlığını yeni ve güncel modeller ile devam ettirmektedir.

   Tığ oyaları eskiden beridir yapılan el emeği ürünlerin başında gelmektedir. Çeyiz sandıklarının olmazsa olmazları arasında yer alan tığ oyalarının birçok model ve örneği bulunur. Tek renk iplik ile örülen modellerin yanı sıra birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde vardır. Basit tığ oyası örnekleri olduğu gibi aynı zamanda zor modeller de mevcuttur. Daha çok çiçek ve yaprak motifleri kullanılsa da tığ oyalarının kendine has motiflerde sıklıkla kullanılmaktadır.

   Ücretsiz tığ oyaları arayanlar için sitemizde bulunan birçok model ve örnek arasından bakabilirler. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek dilediğinizi seçebilirsiniz. Son zamanlarda moda olmuş olan incili ve boncuklu tığ oyaları örnekleri de sitemizde mevcuttur. Hem eski hem de modern örnekleri sitemizdeki görsellerden inceleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. zeliş dedi ki:

    Cok guzel olmuss

    1. Canim Anne dedi ki:

      teşekkür ederiz

BİR YORUM YAZ