Uzun dilimli renkli lif yapımı

Uzun dilimli renkli lif yapımı

Uzun dilimli renkli lif yapımı

Uzun dilimli renkli lif yapımı lif modellerinde uzun lifler tercihinizse tam sizin aradığınız, güzel, şık, tasarımlı renk renk olan lif örneğimiz sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modellerinde, uzun, kare, yuvarlak, bir çok model sunulmaktadır. Kişiye göre renkler ve modeli değişmektedir. Canimanne.com ailesi olarak sitemizde istediğiniz lif modellerini bulabilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Lif modelleri kız çeyizlerinin olmazsa olmazlarından annelerimiz severek yaptıkları lif örneklerini kızlarının çeyizine en harika modelleri seçiyorlar. Uzun dilimli renkli lif yapımı çeyiz için oldukça görselliği harika bir model farklı renklerde yapılabilir, kalan iplerinizi değerlendirmek için uygun bir çalışma olacaktır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için detaylı anlatımlı video muzdan izleyerek kolaylıkla yapabilirler. Video anlatımlarımız bir arkadaşımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır. İp markaları sizlerin tercihine kalmıştır, 4 renk tercih edilmiş olabilir sizler renk renk yapabilirsiniz.

Yeni güzel tasarım lif örneklerinde tekrar görüşmek dileğiyle sipariş alan hanımlarımıza bol bol sipariş diliyorum. Bol renkli hayırlı bol lifli günler hoşçakalın.

Uzun dilimli lif yapılışı

Renkli pasta dilimli uzun lif modeli

♦ Model yapımında 4 renk ip tercih edilmiştir.

♦ İp markası olarak bonbon ve kristal kartopu markası iplerle örülmüştür.

♦ 5 Numara tığ ile örülmüştür.

♦ Modelimiz yıldız tekniği kullanılarak yapılan bir örnektir.

♦ Öncelikle örnek yapımına beyaz zemin kısmıyla başlanıyor.

♦ Sonrasında kenar oyası ve kulp detayıyla ilerliyor.

♦ Renkli pasta kısımları ise 3 fıstıkla başlayıp küçük üçgenler yapılıyor.

♦ Toplamda 18 adet üçgen örülüyor.

♦  Son olarak dilimler zemine dikilip bitiriliyor,

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları ve hepsine daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşım olarak yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için çok beğeni paylaşım gerekmektedir.

Uzun dilimli renkli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyebilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel pasta dilimli lif çalışması için çok teşekkür ediyorum.

uzun dilimli renkli lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ