Canım Anne

Kolay çocuk patiği yapımı_Baykuş figürlü

Kolay çocuk patiği yapımı_Baykuş figürlü

Kolay çocuk patiği yapımı _Baykuş figürlü

Kolay çocuk patiği yapımı_Baykuş figürlü yine güzel şık tasarım olan hayvan teması baykuş figürü olan örgü patik modeli ile sizlere merhaba diyoruz. Sizlerinde beğeneceğini düşündüğümüz bu güzel çocuk patiği modelimize güzel yavrularımız için yaparak onları da sevin dire bilirsiniz.

Kış mevsiminde en çok tercih edilen patik yapımlarına en güzelini yayınlamaya çalışıyoruz. Canimanne.com sayfasında aradığınız bir çok modelimiz video anlatımlı olarak mevcuttur. Ve yazımızın içinde ki linklere tıklayarak bir çok örneğimize ulaşabilirsiniz.

İp markaları sizlerin tercihine ve renk olarak farklı renklerde uygulaya bilirsiniz. İp seçimine göre tığ seçimi değişim gösterecektir. Sizlerde kıyafetlerine uygun renklerde hem kendi çocuğunuza veya sevdiğiniz arkadaşınızın, kuzenleriniz için yaparak armağan edebilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız yapım aşamalı kolay anlatımlı olarak hazırlanan video muzdan izleyerek yapabilirler. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolaylık dileklerimi iletiyorum. Tekrar yeni güzel şık kolay patik modellerinde görüşme dileğiyle hoşçakalın.

Kolay çocuk patik yapılışı

Modelimizin yapımında tercih edilen ip markaları, kartopu flora iplerimiz kullanılmıştır.

2 Numara tığ seçimi ile örülmüştür.

Sihirli halka içine 12 adet ikili trabzan yaparak başladığımız,

Çocuk patik modeli için 3, 4, 5, yaşlara uygun olması açısından 36 trabzana kadar artırdık.

Ayak boyu için 12 sıra trabzan benim için yeterli oldu.

Ama en sağlıklı sayıyı için ayağı ölçerek yapmanız olacaktır.

Modelin ön kısmında baykuş figürü kullanmayı tercih ettik, sizlerde beğenerek yapacağınızı düşündüğümüz bir patik modeli ortaya çıktı. yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Örgü ve el işleri, tığ işi, patik yapımı, örgüler, hepsi ve daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşım olarak yayınlarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.

Baykuş figürlü çocuk patiği yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü Günlüğüm kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

Baykuş figürlü örgü patik yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ