Uzun lif yapımı

Uzun lif yapımı yeni farklı lif modelleri arayanlar için double şeklinde tasarım uygulanmıştır. Çeyizlik veya hediyelik olarak yapılabilecek lif örnekleri arasında yer almaktadır. Uzun lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kızlarımızın çeyizleri için en çok yapılan el işleri arasında lif modelleri yer almaktadır. Sizlerde sayfamızı ziyaret ederek en yeni, şık lif örneklerine ulaşabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde sayfamızda sayısız lif modelleri bulunmaktadır. İstediğiniz lif örneklerini yaparak siparişler alabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak lif yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenen hanımlarımız içinde video anlatımlı olmak üzere lif modellerimize yer vermekteyiz. Video anlatımları oldukça yardımcı olacaktır. Yeni güzel lif uygulamalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Uzun lif yapımı

UZUN lif için 3 renk lif ipi kullanılmıştır. Pembe, krem, gri,

Kutu tekniği ile çalışılmıştır.

8 Numara tığ tercih edilmiştir. Siz elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak pembe renk ile 12 fıstıkla başlayıp dört sıra kutu tekniği çalıştım tekrar 12 fıstığın 4 fıstığını örerek başlangıçla beraber yine 12 sıraya tamamladım zigzag gibi örerek W (double) şeklini verdim.

Gri ile ara W iç kısımlara 4 de 4 kutu kare ördüm. Her iki uç kenarına 12 fıstık olan yerlere 4 bir tarafa 4 bir tarafa ayırıp ortadaki 4 fıstığı da gri ile ördüm. Kalan eksik yerleri ise krem ile örüp. Kenar oyası yapıp istediğimiz W UZUN LİF MODELİNİ bitirdim. İki uç kısmına ip katlayıp kıvırıp fiyonk şeklinde bağladım. Çeyizlere ve hediyelik artı sipariş için uygun olan bir lif yaptım. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarımız oldukça önemlidir.

Uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalın abu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ