Waffle kolay yelek nasıl örülür ? bebek yeleği yapılışı

Waffle bebek yeleği nasıl yapılır ? Bebek yeleği nasıl yapılır ? Kolay bebek yeleği kaç ilmekten başlanıyor ?

Waffle kolay yelek nasıl örülür ? bebek yeleği yapılışı örgü bebek yelek modelleri anneler için oldukça önemlidir. Örgü bebek yelekleri kullanış bakımından uzun süre kullanımı olmaktadır. Bir çok kıyafetin üzerine giyilen yelekler bebekler için vazgeçilmez kıyafetler arasındadır.

Örgü bebek yelekleri dört mevsim çantamızda bulunmaktadır. Örgü yelek modelleri denince yapılışı akla gelen olmaktadır. Kaç ilmek veya nasıl yapabiliriz. Bir çok sorunuza cevap olarak sayfamızda bebek yelek örnekleri bulunmaktadır. İster kız ve erkek bebekler için yelek modelleri video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kolay bebek yelek modelleri annelerin günlük kullanımı için basit örnekli yelek modellerini tercih etmektedirler. Sizlerde yine yazımızın içindeki linke tıklayarak kolay yelek modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Waffle kolay yelek nasıl örülür ? bebek yeleği yapılışı

İp olarak bebe yünü kullanımı

3 Numara tığ kullanımı

Arka için 22 santim genişlik

İlk olarak arka için 56 zincir çekelim, 3 zincir çekelim her zincire trabzan uyguluyoruz. Devamında yine üç zincir trabzan yapalım ve tekrar yapmış olduğumuz trabzanı yandan girerek kabartarak trabzan yapıp sonrasında iki trabzanın tepesine batıp sıra sonuna gelelim.

Devamında tam tersi uyguluyoruz. Kabarttığımız trabzanları düz örüyoruz iki kabartma işlemi bir düz olarak sırayı tamamlıyoruz. Üçüncü sırada bir kabartı iki düz olarak devam etmektedir. Model aynı teknik ile devam etmektedir. Kol alt kısmına gelene kadar örelim devamında zincir çekip ön kısmı birlikte örülmektedir. Yelek modelinin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek yelekleri, örgü bebek yeleği, bebek yelek örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Waffle kolay yelek nasıl örülür ? bebek yeleği yapılışı Video anlatım..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ