Yaprak Desenli Patik Yapımı

Yaprak desenli patik yapımı hanımlarımızın el işlerinde severek ördükleri patik modellerine tığ işi yaprak desenli modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Patik modelleri kızlarımızın çeyizleri için oldukça fazla yapılan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Farklı patik örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Patik modellerinden sipariş alan arkadaşlarımız için birbirinden güzel ve şık patik modellerini canimane.com sayfamızda bulabilirsiniz. En güzel patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Yaprak Desenli Patik Yapımı

Yaprak Desenli Patik Modeli Kolay Patik Yapımı /Tığ İşi Patik Modelleri

Gereken Malzemeler

1 Adet patik ipi kullanımı

3 Numara tığ tercihi, sizler elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

İpleri kesmek için (makas)

Burun kısmını yapmak için 12 zincir çekiyoruz. Zincirlerin içine batıp en son zincire çift batıp 11 tane trabzan yapıyoruz. 2 zincir çekip diğer tarafında 11 trabzan yapıyoruz. 2 zincirle köşeden 1 trabzan arttırmalarla 5 sıra örüp 20 trabzan patiğin burun kısmını tamamlıyoruz. Modelimiz 2 motif ten oluşmaktadır. Yan kısmını 13 sıra da tamamlanır. 1 sıra üzerine trabzan yapılır. 46 trabzan la topuk kısmı 20 +6+20 şeklinde ayrılır. Topuk eksiltmesi yapılır. Sık iğne batıp dikilir. Kenar oyası ile patiği tamamlarız. Yapmak isteyen herkese çok kolay gelsin.

Patik yapımı, örgü, örgüler ve el işleri hepsi, daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yaprak Desenli Patik Yapımı VİDEO ANLATIM

https://youtu.be/DGOfoOgtXU4
Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ