Yaprak lif modeli yapımı

Yaprak lif modeli yapımı farklı lif örnekleri arayan arkadaşlarımız için güzel bir lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yaprak temasını lif modelinde kullanımı şık bir lif çalışmasını bizlere kazandırmış olmakta çeyizler ve hediye olarak seçebileceğiniz modeldir.

Yaprak lif yapımı yıldız tekniği üçlü ve ikili fıstık ile yapılan arttırma ve eksiltme uygulanarak yapılışı olan modeldir. Video anlatımında detaylı yapılışını izleyebilirsiniz.

Farklı lif çalışmaları için sayfamızı ziyaret ederek bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellerimize ulaşabilirsiniz. Yeni farklı lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yaprak lif modeli yapımı

Yeşil lif ipi

Simli oya ipi veya farklı ip kullanabilirsiniz.

Tığ seçimini elinize yatkın olanı tercih edebilirsiniz.

İlk olarak üç zincir ve zincirin içine fıstık kapıp kapatalım sonra ikili fıstık birlikte kapatalım. Üçlü fıstık yaparak devam edelim, üçgen parça örüyoruz.

Fıstıklarla arttırma yaparak yaprak görselini hazırlıyoruz. Yıldız tekniği uyguluyoruz. Toplamda 11 sıra arttırma yaparak devam edelim, Devamında eksiltme uyguluyoruz. Kenar detayı için ikili fıstık tekniği yapıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Yaprak lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ