El Örgüsü Bayan Kazakları

El Örgüsü Bayan Kazakları

Kadınların kıyafet konusunda bugün ne giysem derdi bitmek tükenmek bilmez. Bir dolap eşya da olsa bu aynıdır. Kadınlar kıyafet konusunda oldukça düşkündür. Her geçen sezon yeni trendler çıktıkça, moda akımları değiştikçe bunlar kadınların dolaplarına da yansımaktadır. Neyi neyle kombinlesem, hangi rengin üstüne ne giysem klasik sorunlarımızdan sadece birkaçı. Üst kombin için bluzlar her zaman kadınların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Her sezon ve her mevsim rahatlıkla giyilebilmektedir. Hem klasik kombinlerin üstüne hem de günlük hayatta kullanmak için oldukça elverişli olmasından dolayı fazlaca rağbet görmekte ve kullanılmaktadır.

Her geçtiğimiz sezon bluz modelleri de farklılaşmaktadır. Büstiyer bluz, şifon bluz, ipek bluz gibi birçok çeşidi olduğu gibi el işi örgü bluzlarda son zamanların yeni trendi haline gelmiştir. Şiş ile örülen bluzlar olduğu gibi tığ işi bluzlar da vardır. Birbirinden şık, farklı modellerde tığ ile yapılan bluzlara sitemizden bakabilirsiniz. Tığ ile yapılan dantel görünümlü bluzları ister bikini üstü olarak giyebilir, şort ile kombin yapabileceğiniz gibi farklı modellerdeki tığ işi dantel bluzları özel davetlerde de klasik kombin yaparak da kullanabilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip tığ işi bluzlar önümüzdeki sezona da damgasını vuracak gibi gözüküyor.

Tığ işi bluz modelleri yaz ayların aşıklık katan çok şık ürünler arasında yer almaktadır. Delikli olduğu için yaz aylarında askılı bir atlet üstüne giyerek de kombin yapılabilir. Eğer sizde el örgüsü bir bluzunuz olsun istiyorsanız sitemizdeki videolu anlatımları ve resimleri takip ederek motifleri istediğiniz gibi işleyebilir, örebilirsiniz. Bütün bir örgü şeklinde devam eden tığ işi bluz örnekleri olduğu gibi parçaların birleştirilmesi ile elde edilen modellerimiz de mevcuttur. sizde beğendiğiniz modeli seçerek örmeye başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bilgi dedi ki:

    Resimdeki bluz için videonuz var mı bu modeli yapmayı çok isterim teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ